30.oktober: Guddommelig liturgi på Brattholmen

Fader Andrei Pop og priotessa Viorela er dessverre kalt tilbake til Romania. De flytter tilbake allerede i begynnelsen av November. Der skal fader Andrei arbeide for biskopen i Maramuresh i tillegg til å ha ansvaret for en menighet der. Det var veldig leit å motta nyheten, men vi ønsker dem Guds velsignelse og lykke til i Romania. Vi er veldig takknelig for vennskapet vårt og har lyst til å ta avskjed med dem før de flytter. Vi feirer derfor liturgi sammen med menigheten hans og menigheten til fader Dmytro på Brattholmen Søndag 30. oktober kl 10:00.

(bildet øverst er fra vigslingen av kirken på Brattholmen, da biskop Justin fra Maramuresh besøkte menigheten)

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close