30.oktober: Guddommelig liturgi på Brattholmen

Fader Andrei Pop og priotessa Viorela er dessverre kalt tilbake til Romania. De flytter tilbake allerede i begynnelsen av November. Der skal fader Andrei arbeide for biskopen i Maramuresh i tillegg til å ha ansvaret for en menighet der. Det var veldig leit å motta nyheten, men vi ønsker dem Guds velsignelse og lykke til i Romania. Vi er veldig takknelig for vennskapet vårt og har lyst til å ta avskjed med dem før de flytter. Vi feirer derfor liturgi sammen med menigheten hans og menigheten til fader Dmytro på Brattholmen Søndag 30. oktober kl 10:00.

(bildet øverst er fra vigslingen av kirken på Brattholmen, da biskop Justin fra Maramuresh besøkte menigheten)

%d bloggere liker dette:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close